profitart.cz

facebook logo 40x40 youtube logo 40x40

Pozvánka - workshop choreografa Felixe Landerera (DE)

9740857 orig

Workshop choreografa Felixe Landerera (DE)


3. 2. - 5. 2. 2014

Choreografie Felixe Landerera jsou založeny na plynulé kombinaci současných tanečních prvků stylu Urban Dance v silném propojení s technikou Floorwork. Jde o velmi fyzický a na prvky bohatý taneční jazyk.
Ve své choreografické práci rád spojuje divadelní prvky se silným tanečním a pohybovým jazykem.

Workshop je určen pro taneční profesionály a bude zároveň konkurzem do nového koprodukčního projektu SORCERER formace Lenky Vagnerové & Company a hannoverského souboru Felixe Landerera.

Cena workshopu je 2000 Kč. V ceně je zahrnuta vstupenka na jakékoliv představení souboru Lenky Vagnerové & Company do konce sezóny 2013/14.

Zájemci o workshop nám zašlou profesní životopis do 26. ledna 2014 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tamtéž. Kapacita je velmi omezena.

Felix Landerer zahájil své profesionální taneční vzdělání na Hochschule für Musik und Darstellende Kunst ve Frankfurtu. Působil jako tanečník v divadlech v Bielefeldu, Nordhausen a Kiel, a to před tím, než přišel s THOSS-Tanz-Kompanie do Hannoveru v roce 2001, kde působil jako sólista po dobu 5 let. V této době tančil v choreografiích Stephana Thosse, Matse Eka nebo Marca Goeckeho.
Během své kariéry jako tanečník tvořil také choreografie pro soubor Stephana Thosse nebo pro divadlo Balé Teatro Guaira v Curitibě / Brazílie. V roce 2006 začal Felix Landerer pracovat jako nezávislý choreograf v Hannoveru. O rok později, vedle své vlastní tvorby, začal pracovat pro Commedia FUTURA, divadlo situované v mrazírnách.
V dubnu 2010 Felix Landerer získal přední ocenění v mezinárodní soutěži choreografů v Hannoveru, a ocenění rottterdamského baletu ED WUBBE – SCAPINO.
Naposledy hostoval jako choreograf v divadle v Luzernu, v divadle NORRDANS ve Švédsku a SCAPINO Balet v Nizozemsku.

www.profitart.cz I www.lenka-vagnerova.cz I www.felixlanderer.de 

Jste zde: Domovská stránka Aktuálně Pozvánka - workshop choreografa Felixe Landerera (DE)