profitart.cz

facebook logo 40x40 youtube logo 40x40

Výzva pro mladé umělce či soubory žánru pohybového či tanečního divadla – staňte se součástí "Týdne divadla Pro 64 U Hradeb"

BOI NOD web 48 of 62

 

Výzva pro mladé umělce či soubory žánru pohybového či tanečního divadla – staňte se součástí "Týdne divadla Pro 64 U Hradeb".

 

• Chcete-li svou tvorbu prezentovat na půdě legendárního Kina 64 U Hradeb v samém srdci Prahy
• Máte v repertoáru rozpracovanou jevištní miniaturu (10–15 minut) žánru pohybového či tanečního divadla s prvky na pomezí kino-divadla (projekce, nová média, stínohra etc.)
• Máte-li zájem v budoucnu spolupracovat se zkušenou produkční platformou specializující se na nonverbální divadelní žánry. 
• Jste-li přesvědčeni, že vaše tvorba si zaslouží pozornost laické i odborné veřejnosti.

 

Vybraní umělci dostanou příležitost představit publiku deset až patnáct minut z vybraného představení v rámci večera "Esence tance IV. – kapitola kino-divadlo" dne 26. 10. 2017 v prostorách legendárního kina 64 U Hradeb v srdci Prahy v „Týdne divadla Pro 64 U Hradeb“.

 

Do 15. října 2017 zašlete na E Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.:
- anotaci k vašemu vybranému představení/miniatuře, 
- záznam představení, jehož část byste chtěli před publikem prezentovat, 
- curriculum souboru/umělce, 
- motivační dopis.

 

V případě dotazů či pro doplňující informace kontaktujte Adrianu Spišákovou na E Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.." style="padding: 0px; margin: 0px; color: #d7a306; outline: none;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Jste zde: Domovská stránka Aktuálně Výzva pro mladé umělce či soubory žánru pohybového či tanečního divadla – staňte se součástí "Týdne divadla Pro 64 U Hradeb"